top of page

KUBÁKŮV PROGRAM

Ahoj! Jmenuji se Jakub Zeman a jsem youtuber Kubák, ale hlavně rybář a milovník přírody. Rád točím videa a prostřednictvím mé kamery chci rybářky a rybáře dostat do přírody a to i ty, kteří kvůli nemoci nebo hendikepu k vodě a do přírody nemohou. To byla vlastně moje první myšlenka, proč jsem začal videa na Youtube točit. Jsem z Hradce Králové a kromě tvorby videoklipů spolu můžeme zarybařit, promluvit nebo podniknout třeba kaprařský workshop. Rybaření mě pohltilo natolik, že se z koníčku stal spíše životní styl.

Rybařím od šesti let, kdy jsem začínal na malém vesnickém rybníčku. Ze začátku jsem se nejvíce věnoval muškaření a plavané. Postupem času jsem se zdokonaloval díky přátelům, ale ten největší posun jsem zaznamenal, když jsem začal natáčet videa na sociální sítě a následně na Youtube. Komunita fanoušků a přátel mě posunula mílovými kroky kupředu. Každým komentářem jsem se zdokonaloval i v praxi. Rady jsem si bral k srdci a u vody je testoval a testoval. Krok za krokem jsem si vytvářel nové funkční postupy a ty mi časem přinesly velké úlovky a krásné zážitky u vody, které bych přál vám všem.

IMG_0131_edited.png
IMG_6438_edited.jpg

Kde jsem se s Tactics seznámil a proč zrovna oni?

S klukama z Tactics jsme se seznámil na For Fishing 2O23, kde jsem na ně narazil poprvé na jejich stánku. Nejdříve mě zajímal jejich produkt z kontroverzním názvem “Konopný květ”. Dostal jsem vzorek a po dalším zjišťování a testování jejich produktů jako je “Červené ovoce”, které se mi hodně líbilo, jsem po několika měsících zvážil spolupráci právě s touto značkou. Jsem spokojený s jejich výrobky jak fungují ve vodě a hlavně mi vyhovují jejich produkty jako takové. Na Červené ovoce se mi povedlo pár krásných ryb, jak jste mohli vidět v mých videích na mém Youtube kanálu.

Po měsících testování a zkoušení se mi opravdu líbí jejich přístup jak jejich produkty vyrábějí, jde opravdu vidět, že Milan, strůjce svých receptů opravdu ví co dělá. S klukama z Tactics je super spolupráce. Co řeknou to platí a nic se nemění. Proto moji další verze V3. – mých KUBÁKOVÝCH KOULÍ – budou vyrábět právě oni. V celém sortimentu naleznete – 1kg a 3kg balení “krmných koulí” , chytací koule v jejich stylu “Silent hunter”, obalované pop-up, obalovací těsto, booster a další…

Zakoupením těchto výrobků mě osobně podpoříš v tom co rád dělám a to je točení videí na mém YouTube kanále a hlavně můžeš chytat na kvalitní koule, které jsem dal dohromady s Tactics.

Objev Kubákovo kolekci!

Ve spolupráci s Kubákem jsme vytvořili personalizovanou limitovanou kolekci kterou by sis neměl nechat utéct!

IMG_2071.jpeg

Pohlédněte si i další videa ve spolupráci s Tactics Baits!

bottom of page